Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet apartament 2+1 te ”Bulevardi Zhan D’ark” te Brryli
Shitet apartament me sipërfaqe 99.48 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe nje ambient ndenjie, nje tualet me ndricim natyral dhe ballkon . Apartamenti ka dhoma te medha per nje mobilim shume te mire. Apartamenti ndodhet në katin e VI dhe te fundit te nje ndertimi te vitit 1994.
I pajisur me certifikate pronesie .
Cmimi 605 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Zhan D'ark", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 605 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1975 herë


Mundesuar nga NurSoft