Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

32000 €

Shitet apartament I sapoperfunduar
Shitet apartament I sapoperfunduar me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet, një dhomë gjumi dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e IV të një pallati të ri 6-katësh në Rrugën e Kavajës pranë Qendrës Globe.
Çmimi 32000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 32000 € Çmimi për m2: 457 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1151 herë


Mundesuar nga NurSoft