Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

130000 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës
Me qendrën e Tiranës në pëllëmbë të dorës! Kështu do të ndiheni nëse do të bëni tuajin këtë apartament sa komod aq edhe modern. Sipërfaqja e shfrytëzueshme (neto) është 120 m2. Apartamenti ka një sallon të organizuar në ambient ndenjej, gatimi dhe ngrënieje. Ballkoni që lidhet me sallon sheh nga Bulevardi Zogu I. Dy dhomat e gjumit, njëra matrimoniale dhe ajo e fëmijëve janë gjithë dritë dhe me hapësirë të organizuar më së miri. Të dyja tualetet kanë të ajrosjen dhe ndricimin natyral. Një tualet I përket dhomës së gjumit.
Izolimi termik dhe panelet diellore bëjnë që konsumi i energjisë elektrike të jetë në vlera minimale.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me mobilje dhe dizajn Italian. Punime janë shumë cilësore. Apartamenti shitet së bashku me mobilimin, sic e shihni ne foto, duke përjashtuar këtu sendet personale.
Ky apartament është okazion! Është i pajisur me certifikatë pronësie dhe ju blini vetëm metrat që shfrytëzoni.

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 130000 € Çmimi për m2: 1083 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 3452 herë


Mundesuar nga NurSoft