Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

197500 €

Shitet dupleks te Rruga e Kavajës
Shitet dupleks me sipërfaqe 158 m2 në total. Dupleksi ndodhet shumë pranë qendrës të Tiranës në Rrugën e Kavajës.
Kati I parë është I organizuar në një ambient të përbashëkt ndenjie dhe gatimi, tualet dhe ballkon.
Kati I dytë është I organizuar në dy dhoma gjumi korridor dhe tualet.
Dupleksi ka punime shumë cilësore dhe ndodhet në katin e VIII-IX të një pallati 10-katësh.
Çmimi 1250 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 197500 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 158 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1150 herë


Mundesuar nga NurSoft