Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1400 €

Vilë me qira te Rr. “Tre vëllezërit Kondi”
Jepet me qira një vilë 3-katëshe në Rr. “tre Vëllezërit Kondi”
Vila është totalisht e mobliluar në mënyrë bashkëkohore.
Kati I Parë është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe një tualet.
Kati I dytë është I organizuar në tre dhoma gjumi dhe një tualet.
Kati I tretë është I organizuar në 3 dhoma gjumi.
Çmimi 1200 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rr. "Tre Vellezerit Kondi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 400 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 6 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 986 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft