Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

46800 €

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Qazim Turdiu”
Shitet apartament me sipërfaqe 78 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet, një dhomë gjumi dhe një ballon. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri 7-katësh. Ndodhet shumë pranë shkollës “Qazim Turdiu”
Çmimi 600 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Androkli Kostallari" prane shkolles "Qazim Turdiu", Tirane Orientimi:
Çmimi: 46800 € Çmimi për m2: 600 € m2 Sipëfaqe: 78 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 20.02.2015, Vizituar 1470 herë


Mundesuar nga NurSoft