Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

68000 €

Apartament 1+1 prane maternitetit “Koco Glozheni”
Shitet apartament me sipërfaqe 65 m2 I organizuar në një dhomë gjumi , ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e trëtë të një pallati të ri me punime shumë cilësore dhe në një zonë shumë të parapëlqyer.
Çmimi 68 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", prane Maternitetit te ri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 68000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1331 herë


Mundesuar nga NurSoft