Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

68000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Maternitetit “Koco Glozheni”
Shitet apartament me sipërfaqe 66.6 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi të ri në BLV. “Bajram Curri” pranë Maternitetit të ri.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Çmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", prane Maternitetit te ri, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 68000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 66.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 3235 herë


Mundesuar nga NurSoft