Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet apartament 2+1 te shkolla e Bashkuar
Shitet apartament me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ndenjie dhe gaitimi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues.
Është I përshtatshëm për biznes dyqan ose cfarëdolloj aktiviteti tjetër.
Çmimi 60 000 euro

Tipi: Apartament Zona: prane skolles se Bashkuar, Tirane Orientimi:
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1165 herë


Mundesuar nga NurSoft