Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

102000 €

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Qemal Stafa”
Shitet apartament me siperfaqe 122 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi , dhome ndenjie ,dhome gatimi, një tualet, një depo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtimi të ri në Rr. “Qemal Stafa” në nja zonë shumë të mirë dhe tepër ta aksesueshme.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është I drejtuar nga lindja.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 102 000 euro

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 102000 € Çmimi për m2: 836 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1339 herë


Mundesuar nga NurSoft