Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45000 €

Shitet apartament 1+1 perballe ‘’Diplomat 2’’, afer CEZ
Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2 I organizuar në 1 dhome gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet në katin e 9. Apartamenti eshte I kompletuar dhe I pajisur me certificate pronesie . Ndodhet ne rruge kryesore.
Cmimi : 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 45000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1349 herë


Mundesuar nga NurSoft