Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

197000 €

Shitet superapartament kupolë 210 m2 te liqeni

Ky është një superapartament i punuar me shumë dashuri. Siperfaqja e banimit është rreth 210 m2, nga të cilat vecojmë, sallonin e madh që ndriçohet nga dy vetrata të mëdha që lidhen me tarracën e shtëpisë. Dalja në verandë nga salloni ka dy ambiente të përshtatura për relax dhe argëtim. Barbekyja është gati për tu përdorur.

Salloni lidhet me vendin e gatimit, ku gjenden të gjitha pajisjet elektroshtëpiake më cilësore dhe të domosdoshme. Kuzhina shitet në gjendjen sic është, bashkë me shtëpinë, pa u llogaritur në çmim.

Hapësira të tjera të apartamentit janë tre dhomat e gjumit dhe 2 tualetet, një prej të cilave me ndriçim natyral. Ka dhe hapësirë të menduar si dhomë shërbimi, apo garderobë.
Apartamenti është iI gjithi i veshur me parket druri arre merbau. Dritaret dhe dyert jane dopioxham dhe te një cilësie të lartë
Oxhaku në sallonin e shtëpisë është i ngjithi i veshur me mermer, është funksional me dru dshe me sistem shtese ngrohjeje per sallonin e ndenjes dhe dhomën e gatimit. Ndërsa një pikë e fortë e kësaj shtëpie është sistemi qendror i ngrohjes. Lartësia e apartamentit është rreth 3 m, mbi standartet nornale te ndertimit
Verandën e shfrytëzueshme është 76 m2, ndersa mbi siperfaqen e apartamentit është tarraca rreth 200 m2 që i përket kësaj shtepie. Lidhja me të është me shkallë të vecanta, të brendshme. Tarraca ofron një pamje 360 gradë të parkut të liqenit dhe kopshtit zoologjik.
Sipas dëshirës janë dhe katër garazhe të mbuluara. Secili prej tyre është rreth 20 m2 dhe shitet secili 9000 euro.

Në bazë të planimetrise origjinale, mund te ndahet lehtesisht ne dy apartamente të vecanta.

Apartamenti është me certifikatë pronësie.

Cmimi është ulur për shitje te shpejte nga 230000 euro ne 197000 euro!

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 197000 € Çmimi për m2: 940 € m2 Sipëfaqe: 209.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 3 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Sistem qëndror me naftë, oxhak me dru
Opsione:
Vizituar 25971 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft