Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

1200 €

Ambient zyre me qira te Garda

Jepet me qira ambient me sipërfaqe 135 m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e katërt të një ndërmi të ri tepër cilësor. Ambientet janë të pajisura me kondicinim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ndodhen pranë Gardës me pamje nga liqeni.

Çmimi 1200 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1200 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 849 herë


Mundesuar nga NurSoft