Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

72000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Globe me shumë hapësirë e dritë
Ky apartament është i gjithi i rikonstruktuar në muajin dhjetor. Sistemi, elektrik, hidraulik, dyert, dritaret dhe pajisjet hidrosanitare janë të gjitha të reja. Ky apartament është i pabanuar pas rikonstruktimit total.
Hyrja dhe salloni i madh mund te organizohen në tre hapësira qe i lenë vënd fantazisë së mobilimit. Falë kësaj apartamenti mund të organizohet fare mirë edhe në tre dhoma e kuzhinë. Aktualisht është i ndarë në 2 dhoma gjumi. Ballkoni është i mbyllur, ndërsa tualeti është me ajrosje dhe ndricim natyral, i bërë i gjithi nga e para me stil dhe dizajn modern.
Cmimi i shitjes është okazion për zonën.
Apartamenti ndodhet në një nga rrugicat e qeta pranë qendrës Globe.
Çmimi 72 000 euro

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 72000 € Çmimi për m2: 720 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 5002 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft