Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 113 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi ndër të cilat njëra është matrimoniale dhe tjetra mund të shërbejë dhe si studio pune, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë shumë të këndshme dhe me mobilje tepër cilësore. Është I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë të rehatshme.
Apartamenti ndodhet në një ndërtim të rin në një zonë shumë të aksesueshme 5 minuta larg bllokut, Qendrës, ambasadës amerikane.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 700 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 2 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 943 herë


Mundesuar nga NurSoft