Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Shitet apartament 3+1 te Rr.”Kavajes”
Shitet apartament 3+1 te Rr.”Kavajes”, te rr.”Him Kolli” në një prej zonave me te mira të Tiranës. Apartamenti është 125.5 m2, sipërfaqe e shfrytëzueshme dhe është i organizuar në një sallon ndenjeje së bashku me këndin e kuzhines , 3 dhoma gjumi , një martesore dhe dy dhoma të fëmijëve, dy tualete , një depo të vogel dhe dy ballkone .
Ky ndodhet në katin e katërt të një pallati te ri , te pajisur me ashensor. Apartamenti ka punime gipsi dhe dhomat jane të shtruara me parket .
Apartamenti ka orientim shumë të mire jug-perëndim. Kjo ofron një jetesë të rehatshme për atë që e zotëron.
Eshte I pajisur me certifikate pronesie.
Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni!
Cmimi 1200 euro/m2
Cmimi 150000 euro/total

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Him Kolli", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 125.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2825 herë


Mundesuar nga NurSoft