Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 1+1 i mobiluar në Rr. “Mylym Shyri”
Jepet me qira apartament në Rr. “Myslym Shyri” I organizuar në një dhomë gjumi, një tualet dhë një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit të një ndërtimi të ri. Është I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme me ngrohje central e gas dhe kondicioner. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1453 herë


Mundesuar nga NurSoft