Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

900 €

Apartament luks me qira ne Bllok

Jepet me qira apartament ne Bllok me sipërfaqe 120 m2 organizuar në dy dhoma gjumi,ambient gatimi, ambient ndenjie dhe dy tualete. Salooni ëhstë me shumë hapësirë dhe i rrethuar e dy faqe nga ditare me ndricim natyral dhe nj e verande e bollshme. Ai ështe i organizuar në hapësirë ndenjeje, gatimi dhe ngrënieje. Pjesa e natës ndahet me një korridor nga ajo e ditës. Aty gjenden 2 tualete të arreduara me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe lavatrice+ tharëse.
Dy dhomat e gjumit janë me krevate dopio. Njëra prej tyre ka ballkon, kurse tjetra ka tavolinë pune.
Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i ristrukturuar së fundmi. Ashtu si shihet edhe në foto apartamenti është shumë luksoz. Ngrohja është me kondicioner në të gjitha ambientet. Apartamenti ka dhe homecinema.
Gjendet ne katin e gjatë të një pallati të ri, në zemër të ish-bllokut. pallati ka shërbim sigurie 24 orë,

Cmimi 1100 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 900 € Çmimi për m2: 8 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: I gjithi i mobiluar
Vizituar 1027 herë


Mundesuar nga NurSoft