Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet me qira 2+1 ne Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament I mobiluar në fillim të Rr. “Myslym Shyri” I organizuar në dy dhoma gjumi njëra e organizuar në formën e një studioje, ambient ndenje dhe gatimi dhe tualet. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë të këndshme me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1054 herë


Mundesuar nga NurSoft