Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1200 €

Jepet apartament 3+1 me qira pranë Piramidës

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 150 m2 i organizuar në tre dhoma gjumi, ambient gatimi, ambient ndenjie dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira dhe luksoze të Tiranës . Ndodhet në katin e XII të një pallati cilësor.
Ka punime shumë të mira për një jetë të rehatshme. Apartamenti ka shume drite dhe është i orientuar nga jugu.
Aktualish apartamenti ka kuzhinën e gatimit të kompletuar me të gjitha pajisjet. Pjesa tjetër ështe e pamobiluar, përveç dollapeve ne dhomat e gjumit.

I pamobiluar apartamenti jepet 1200 euro/muaj.

Mund të mobilohet sipas kërkesës për një kontratë afatgjatë, por në këtë rast cmimi është 1600 euro/muaj, përfshirë taksat.


Tipi: Apartament Zona: Rr. "Papa Gjon Pali II", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 1200 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 148 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1019 herë


Mundesuar nga NurSoft