Toke, Truall Ndertimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

261120 €

Shitet truall te Liqeni I Thatë

Shitet truall me sipërfaqe 1536 m2 I përshtatshëm për ndërtimin e një kompleksi vilash ose pallatesh.
Trualli ndodhet pranë Liqenit të thatë zonë shumë e preferuar për ndërtim larg zhurmës dhe smogut të Tiranës.

Çmimi 170 euro/m2

Tipi: Toke, Truall Ndertimi Zona: Rr. "Mustafa Xhabrahimi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 261120 € Çmimi për m2: 170 € m2 Sipëfaqe: 1536 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 936 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft