Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament 1+1 me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 66 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ndenjie dhe gatimi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati ekzistues në një zonë shumë të aksesueshme në rrugën “Myslym Shyri”. Është I pajisur më të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 250 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 66 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 04.02.2015, Vizituar 1080 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft