Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet apartament 2+1 te Fresku
Shitet apartament te Fresku me siperfaqe 103.5 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete me ndricim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 600 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Te Fresku, Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 600 € m2 Sipëfaqe: 103.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1081 herë


Mundesuar nga NurSoft