Komerciale, Toke, Truall Ndertimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

560000 €

Shitet toke buze rruge ne autostraden Tirane-Durres
Shitet tokë me sipërfaqe 4000 m2 në autostraden Tiranë-Durrës. Toka ndodhet buzë rruge gje që e bën të përshtatshme dhe të shfrytëzueshmë për aktivitete.
Toka është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 140 euro/m2

Tipi: Komerciale, Toke, Truall Ndertimi Zona: Autostrada Tirane-Durres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 560000 € Çmimi për m2: 140 € m2 Sipëfaqe: 4000 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 02.02.2015, Vizituar 1724 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft