Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95700 €

Shitet apartament 2+1 Te Pazari i Ri prane ATSH
Shitet apartament 2+1 te Rr.”Norbert Jokl” prane ATSH-se . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 87 m2, dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhome ndenjje se bashku me zonën e gatimit , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim Veri-Perëndim. Ky ndodhet në katin e IV te një ndërtimi të ri 9-katesh, tepër cilësor sipas standardeve te fundit te jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shume komforte për atë që e zotëron. Shitet se bashku me garazhin I cili ka nje vlere prej 15000 euro.
Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie.
Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni!
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane ATSH-se, Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 95700 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 87 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1635 herë


Mundesuar nga NurSoft