Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

120000 €

Shitet apartament 1+1 prane 9-katesheve
Shitet apartament shumë pranë qendrës te 9-kateshet me sipërfaqe 85 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, tualet dhe ballkon.
Apartamenti nddohet në katin e pare te një ndërtimi të ri shumë cilësor. Është I rikonstruktuar vitet e fundit në menrë moderne dhe tepër cilësore.
Çmimi 120 000 euro I diskutueshem
Për më shumë na kontaktoni

Tipi: Apartament Zona: Prane 9-kaesheve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 120000 € Çmimi për m2: 1411 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 17 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1298 herë


Mundesuar nga NurSoft