Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

53000 €

Shitet apartament 1+1 prane ATSH-se
Shitet apartament me siperfaqe 53 m2 I organizuar në një dhome gjumi, nja ambient ndenjie, ballkon dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues.
Apartamenti ndodet në një zonë shume ë mirë pranë qendrës së Tiranës.
Çmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Tefta Tashko Koço", Tirane Orientimi:
Çmimi: 53000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 53 m2
Faza: Nderim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1135 herë


Mundesuar nga NurSoft