Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

104400 €

Shitet apartament 1+1 prane INSTAT-it
Shitet apartament 1+1 ne Rr.”Vellazen Huta” prane INSTAT-it dhe “Ministrise se Puneve te Jashtme”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 87 m2, dhe është i organizuar në nje dhome gjumi, nje dhome ndenjie se bashku me zonen e gatimit , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje. Ky ndodhet në katin e II-banim një ndertimi të ri 9-katesh, tepër cilësor te 2008 sipas standarteve te fundit te jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shume komforte për atë që e zotëron.
Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni!
Cmimi 1200 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Vllazen Huta", Tirane Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 104400 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 87 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1103 herë


Mundesuar nga NurSoft