Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

142800 €

Shitet apartament 2+1 prane INSTAT-it
Shitet apartament 2+1 te Rr.”Vellazen Huta” prane INSTAT dhe “Ministrise se Puneve te Jashtme”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 119 m2, dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie se bashku me zonen e gatimit , dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje. Ky ndodhet në katin e VIII një ndertimi të ri 9-katesh, tepër cilësor te 2008 sipas standarteve te fundit te jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shume komforte për atë që e zotëron.
Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni!
Cmimi 1200 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Vllazen Huta", Tirane Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 142800 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 119 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1163 herë


Mundesuar nga NurSoft