Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Apartament 2+1 me qira te Rr.“Ismail Qemali”, ish-Blloku.
Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 110m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambjent ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande .
Apartamenti është I arreduar me mobilje te reja shume cilesore dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtepiake, dritaret janë të pajisura me grila dhe kanë dopioxham,.
Ndodhet në katin VII te nje pallati te ri dhe është I pajisur me ashensor.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ismail Qemali", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 9 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar ne mwnyrw luksoze
Vizituar 1050 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft