Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Jepet me qira vilë 3-katëshe ne Rr. “Irfan Tomini”
Jepet me qira vilë 3-katëshe në një zonë shumë të qetë të Tiranës, në rrugën Irfan Tomini.
Secili kat ka një sipërfaqe 140m2, total 420 m2.
Kati I eshte I organizuar ne 2 dhoma, gatimi, banjo, holl I madh qe shkon 40 m2, Kati I pare nuk eshte I mobiluar, kati I pare ne 90 m2 ka mundesi per pritjen e njerezve.
Kati II është i organizuar në dhomë ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma, Korridor, banjo, eshte I
mobiluar
Kati III është i organizuar në tre dhoma gjumi, banjo dhe verandë, I mobiluar
Vila është e mobiluar.
1500 euro muaj.

Tipi: Vile Zona: Rr."Irfan Tomini", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 420 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 1253 herë


Mundesuar nga NurSoft