Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Vilë 3-katëshe me qira prane kompleksit Dinamo

Jepet vilë me qira me sipërfaqe të përgjithshme 350 m2 te organizuara në:
Kati I përbëhet nga një garazhd dhe një dhome ndenjie.
Kati II ndodhet kuzhina, dhoma e ngrenies, dhomë ndenje, dhomë gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Kati III dhomë gjumi cifti me banjo dhe garderobë, dhomë gjumi tek, studio që mund të jetë dhe dhomë gjumi, 3 ballkone dhe 1 banjo tjetër.
Vila ka një oborr me sipërfaqe 200 m2.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Vila është e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha mjetet dhe orenditë e nevojshme.
Ka numer tel fiks dhe internet.
Çmimi 1500 euro/muaj I diskutueshem

Tipi: Vile Zona: prane Kompleksit Dinamo, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 350 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 4+2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 910 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft