Vile Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Vile 3-kateshe me qira te kodra e Priftit
Vila ka nje siperfaqe 500 m2 dhe 250 m2 ndertim.
Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, organizate, fondacion, zyra te ndryshme etj.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes plot ajer te paster.
Ajo perfshin 3 kate ndertim me nga 85 m2 secila.
Bodrumi perfshin disa ambjente me siperfaqe 85 m2
Kati i pare perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon I madh,
Kati i dyte perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon I madh,
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.
Vila eshte e ndare ne menyre vertikale ne dy hyrje te ndryshme banimi .
Vila eshte e kompletuar si ambjente banimi duke perfshire ketu te gjitha paisjet elektro-shtepiake dhe lavastovilje, televizor, frigorifer, lavatrice etj.
Punimet jane teper cilesore dhe te bera me kujdes.
Oborri eshte rreth 250 m2 i ndricuar, ku nje pjese eshte lulishte me bar dhe e mbjell me peme te ndryshme.
Ne lulishten e viles eshte vendosur dhe nje tavoline me karrige druri e mbuluar.

Cmimi 500 Euro / muaj per njeren pjese te viles

Tipi: Vile Zona: Prane "Kodra e Priftit", Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 969 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft