Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Apartament me qira pranë Selisë së PS-së
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 135 m2 I organizuar në 3 dhoma, një sallon, një tualet dhe ballkone me vetrata të mëdha. Apartamenti sheh nga Rr. Ibrahim Rugova. Ambienti jepet për zyra.
Çmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ibrahim Rugova", Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 901 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft