Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

850 €

Jepet me qira apartament 2+1 te rr. “Kavajes”

Jepet me qira vetem per te huaj nje apartament i ri i pa banuar me pare, i mobiluar pjeserisht, me siperfaqe 120 m2 kati i shtate, (me ashensor) per tu perdorur per banim ose zyra.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome dite me aneks gatimi, ballkon dhe 2 banjo.
Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja dhe pamje nga rruga e Kavajes.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 850 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1552 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft