Apartament, Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

650 €

Apartament 2+1 ose zyre me qira në Rr. “Ibrahim Rugova”
Jepet me qira apartament 2+1 ose zyre ne rrugen “Ibrahim Rugova” ne zonen e ish-Bllokut
Apartamenti ndodhet në katin e VIII te nje ndertimi te ri dhe eshte I pamobiluar. Ka dhe mobiljen e kuzhines. Siperfaqe 120 m2.
Çmimi 5.4 Euro/m2

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre Zona: Rr. "Ibrahim Rugova", Tirane Orientimi:
Çmimi: 650 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 975 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft