Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

351000 €

Shitet lokal ne Rr. Besim Imami prane Myslym Shyri
Shitet lokal me sipërfaqe 140.4 m2 në një rrugë dytësore me ambient të arreduar shumë kendshëm.
Lokali ka dhe ambientin e kuzhinës. Përpara ka vende për tavolina
Lokali funksionon si kafe lagjeje dhe aktualisht eshte ne gjendje pune.
Lokali shitet për arsye emigrimi.
Çmimi 2500 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 351000 € Çmimi për m2: 2500 € m2 Sipëfaqe: 140.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1264 herë


Mundesuar nga NurSoft