Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102.9 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me punime shumë cilësore, ne katin e dyte.
Çmimi 55 000 euro I diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 534 € m2 Sipëfaqe: 102.9 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1258 herë


Mundesuar nga NurSoft