Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125400 €

Apartament 2+1 te Rruga e Dibrës
Shitet apartament me sipërfaqe 114 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati shumë cilësor. Apartamenti shikon nga lindja.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Dibres, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 125400 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 114 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 937 herë


Mundesuar nga NurSoft