Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

250000 €

Apartament 2+1 në shitje pranë Juridikut
Shitet apartament me sipërfaqe 125 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i pajisur me sistem ngrohje-ftohje qendrore. Ndodhet në katin VIII të një ndërtimi shumë cilësor.
Çmimi 250000 euro i padiskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Perlat Rexhepi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 250000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione: prane Juridikut
Vizituar 997 herë


Mundesuar nga NurSoft