Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

149500 €

Shitet apartament 2+1 prane Gjykates se Larte Tirane
Shitet apartament 2+1+2 tualete dhe nje ballkon me sipërfaqe 115 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie të përbashkët I cili mund edhe te ndahet me vete . Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të 2003. Orientimi eshte lindje –perendim.
Çmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 149500 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 1150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 918 herë


Mundesuar nga NurSoft