Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

126000 €

Shitet apartament 2+1 te Vasil Shanto
Shitet apartament 2+1 te Vasil Shanto . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2, sipërfaqe e shfrytëzueshme dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjie se bashku me zonen e gatimit , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim shume te mire nga juglindje. Ky ndodhet në katin e IV një ndertimi të ri tepër cilësor te 2011 sipas standarteve te fundit te jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shume komforte për atë që e zotëron.
Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni!
Cmimi 1200 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Prane shkolles "Vasil Shanto", Tirane Orientimi: Jug-lindje
Çmimi: 126000 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: prane shkolles "Vasil Shanto"
Vizituar 1169 herë


Mundesuar nga NurSoft