Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Jepet me qira apartament në Rr. Reshit Çollaku
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 150 m2 i organizuar në tredhoma gjumi, ambient ndenjie, ambient gatimi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi shumë cilësor.
Është I përshtatshëm për zyra ose për familjarë.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 747 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft