Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Apartament 2+1 me qira te Rr. “Reshit Collaku”
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 122 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe tre ballkone .
Apartamenti është I drejtuar nga lindja dhe ka shume dritë.
I gjithë apartamenti është I shtruar me parket, dritaret janë të pajisura me grila dhe kanë dopioxham.
Ndodhet në katin IV te nje pallati te ri dhe është I pajisur me ashensor.
Çmimi 800 euro/muaj I diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 898 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft