Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

108000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Ish-Ekspozitës “Shqipëria Sot”

Apartamenti ka nje sipërfaqe totale prej 108 m2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, nje tualete dhe 2 ballkone.

Ështe i ri, i pabanuar dhe si karakteristike të fortë ka pozicionimin dhe dritën natyrale gjatë gjithë ditës.

Gjendet në katin e pestë. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug
Çmimi: 108000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione: i pamobiluar
Vizituar 17371 herë


Mundesuar nga NurSoft