Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

157500 €

Shitet apartament 3+1 pranë Kompleksit Dinamo.
Shitet apartament me sipërfaqe 150 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete , garderobë dhe ballkon.Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit të një ndërtimi 9-katësh dhe ka orientim nga lindja. Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Dritaret janë të pajisura me dopioxham. I gjithë apartamenti është I shtruar me parket laminat. Ka system inverterngrohje-ftohje qendrore.
Cmimi 1050 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Dinamo, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 157500 € Çmimi për m2: 1050 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 982 herë


Mundesuar nga NurSoft