Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Vilë me qira 3-katëshe në Selitë
Jepet me qira vilë 3-katëshe në Selitë. Secili kat ka një sipërfaqe prej 110m2.
Kati I gjysëm nëntokë ka garazhd.
Kati II është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tualet lavanderi, dy dhoma gjumi.
Kati III është i organizuar në 4 dhoma gjumi dhe dy tualete.
Kati i sipërm është papafingo.
Vila është e pajisur me elemente të larta sigurie. Dera kryesore është e pajisur me grilë hekuri.
Në katin e dytë ndodhet një dhomë e sigurisë së lartë me derë solide. Porta hyrëse e makinave duhet të jetë me hapje-mbyllje automatike (pult). Gjithë dhomat janë të pajisura me kondicionerë.
Insatalimet elektrike janë të tokëzuara.

Tipi: Vile Zona: Rr."Irfan Tomini", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 440 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 4Dhoma: 4+2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 951 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft