Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

76880 €

Apartament 2+1 me qira te pallati me shigjeta
Shitet apartament me sipërfaqe 124 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të veçantë gatimi, ambient ndenjie, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një ndërtimi të ri. Është i pajisur me cerifikatë pronësie.
Çmimi 620 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 76880 € Çmimi për m2: 620 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 12 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1536 herë


Mundesuar nga NurSoft