Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles “Sami Frasheri”
Jepet me qira apartament ne rrugen e "Barrikadave" I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ndenjie, ambient ngrënie dhe tualet. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet shumë pranë qendrës në një zonë shumë të aksesueshme në katin e katert të një pallati të ri.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 969 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft