Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58000 €

Apartament ne Don Bosko te Kompleksi “Tan Dulaku”
Shitet apartament me sip 69 m2 I orgamizuar ne nje ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin VII. Apartamenti shitet I mobiluar.
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie
Cmimi 58 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 58000 € Çmimi për m2: 840 € m2 Sipëfaqe: 69 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1804 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft